Header Ads

Špacírka po račanských pivnicách 2020 - ZMENA termínu

POZOR ZMENA TERMÍNU: 
Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa presúva termín IV. ŠPACÍRKY PO RAČANSKYCH PIVNICACH predbežne na termín 5. a 6. júna 2020.

- - - - - - - -

Pozvánka na IV. ročník Špacírky po račanských pivnicách, ktorý sa uskutoční 3. - 4. apríla (piatok - sobota) od 14:00 hod. Bude otvorených viac ako 20 pivníc, v ktorých nájdete viac ako 23 vinárov. Ochutnávať bude možné iba vína vyrobené z hrozna z račianskych viníc. Členovia Račianského vinohradníckeho spolku, miestni vinári a OZ TERROIR Rača vám odkryjú to najlepšie, čo ukrývajú ich pivnice.

Súčasťou tejto akcie bude tradičná after párty so živou hudbou a tombolou, ktorá sa uskutoční v sobotu od 21:00 hod. v Červenej lisovni pri NKD v Rači.


VSTUPENKA
V cene vstupenky 20,- € je kapsička (na každý deň s iným farebným rozlíšením), degustačný pohár s ryskou 0,02l, sprievodca degustátora s mapou, náramok určený na konkrétny deň (na každý deň s iným farebným odlíšením), pero, štartovací balíček, pozostávajúci zo 40 žetónov, každý v hodnote 0,25,- € (spolu v sume 10,- €).

Počet vstupeniek je limitovaný - piatok 500 vstupeniek a na sobotu tiež 500 vstupeniek.
Predaj vstupeniek - info@rvspolok.sk.

DEGUSTÁCIA
Za jednu degustačnú vzorku s objemom 0,02 l sa vinárovi odovzdá jeden žetón. Výnimkou budú prírodne sladké vína z kategórie „slamové, ľadové a hrozienkový výber“ a vzácne červené rodinné cuveé, kde sa za ich degustáciu odovzdá väčší počet žetónov (max. však štyri).

VYZDVIHNUTIE VSTUPENIEK
Vami zakúpené vstupenky si bude možné od 21.3. osobne vyzdvihnúť v uvedené dni streda –   nedeľa v čase 17.00 – 20.00 h. v Račianskej vinotéke až do termínu podujatia.


Používa službu Blogger.