SÚŤAŽ o vína a degustáciu s prehliadkou vinárstva REPA WINERY

jún 30, 2019 12:57 · 3 minúty čítania

SÚŤAŽ ukončená! 

Mená výhercov nájdete na našej Facebookovej stránke.
Pripravili sme pre vás ďalšiu súťaž. Tentoraz máte možnosť vyhrať zaujímavé ceny od vinárstva repa winery z malokarpatskej vinárskej obce Šenkvice. Prečítajte si rozhovor s Jozefom Repom, a keď správne odpoviete na našu súťažnú otázku, tak môžete vyhrať nielen novinky zo sortimentu vinárstva:

  • 3. cena - fľaša vína: Rizling (korenistý) rituál 2018 - na odporúčanie pána Korpása (šľachtiteľa tejto odrody) vyrobený ako polosladký, lebo vďaka cukru sa umocňuje nielen chuťový, ale aj jeho aromatický prejav,
  • 2. cena - fľaša vína: Pinot Gris Wild 2016 - kvasený autochtónnymi kvasinkami a vyzretý viac ako rok v agátovom sude,
  • Hlavná cena: ochutnávka vín a prehliadka vinárstva repa winery pre 4 osoby.

Stačí nám poslať e-mailom (sutaz@kamzavinom.sk) odpoveď na túto otázku:

Ktoré odrody patria k obľúbeným u Jozefa Repu - zakladateľa a majiteľa vinárstva repa winery? 


Svoje odpovede nám posielajte do stredy 3.7.2019 do 23:59 hod.

Výhercu vylosujeme a zverejníme hneď vo štvrtok 4.7.2019.

Veľa šťastia vám želá kolektív KamZaVinom.sk!

Prehlásenie o ochrane osobných údajov

Každý súťažiaci poskytne prevádzkovateľovi portálu KamZaVinom.sk pre potreby tejto súťaže svoje osobné údaje (meno a e-mailovú adresu) v rozsahu nevyhnutnom na to, aby ho bolo možné jednoznačne identifikovať a následne v prípade výhry kontaktovať. Po ukončení súťaže sú tieto osobné údaje zmazané a neslúžia na ďalšie marketingové účely. Ak súťažiaci bude vyžrebovaný ako výherca a získa cenu, môže udeliť vyhlasovateľovi súťaže výslovný písomný súhlas, na základe ktorého bude vyhlasovateľ súťaže následne oprávnený spracúvať osobné údaje výhercu, najmä vyhotoviť a zverejniť podobizne, zvukovo-obrazové záznamy, obrazové snímky výhercu a zverejniť meno a priezvisko výhercu primeraným spôsobom v masovokomunikačných prostriedkoch, v súvislosti s výhrou v súťaži. Neudelenie súhlasu podľa tohto bodu nie je podmienkou účasti na súťaži ani na odovzdanie ceny. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.