Vlci a ruže 2022

júl 14, 2022 20:40 · 2 minúty čítania

Urobte si peknú sobotu a príďte osláviť víno a leto na farmu, do rodinného vinárstva Magula v Suchej nad Parnou. Rodina Magulovcov pripravila už 3. ročník minifestivalu Vlci a ruže so skvelým programom pre celú rodinu.

Termín: 30.7.2022 od 14:00 hod. - pozor zmena termínu: 3.9.2022 od 14:00 hod.
Miesto: Suchá nad Parnou 586, 919 01 Suchá nad Parnou
Vstupné: 10€ (zahŕňa žetóny na konzumáciu v hodnote 8€ a pohár, alebo festivalovú tašku). Deti a mládež do 18 rokov majú vstup zdarma.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou sa bude ochutnávať naturálne víno, spoznávať krásy vidieka, koncertovať, debatovať a vychutnávať si život. 

Počas celej akcie budú k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 19 krajinách na 3 kontinentoch. Pripravený bude aj špeciálny bar so slovenskými oranžovými vínami pod taktovkou skúseného sommeliera Tomáša Šajgala. Počas celého dňa sa tiež uskutoční viacero sprevádzaných prehliadok vinárstva a farmy.

Večer vás čaká parádny koncert hudobníka a multiinštrumentalistu Martina Turčana.

Je pripravený aj program pre deti - budete ich môcť zobrať na objavný chodník po farme, kde spoznajú rôzne hospodárske zvieratká a zaujímavé rastlinky. Tie odvážnejšie si môžu vysadnúť na čiernych lipicánov Astora a Mistera, ktorí sa už tešia ako ich povozia. K dispozícii bude tiež tvorivá dielnička s animátorkou.

Skvelé jedlo špeciálne k vínu pripraví Pán Tymián, na svoje si prídu vegetariáni, mäsožravci, aj deti. Chýbať nebudú ani lahodné tapas, svoje medy príde predstaviť rodinné včelárstvo Blaško z Naháča. O nealko občerstvenie sa postará najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz a ich výbornými limonádami. 

Pestrosť sveta výberovej kávy predstavia pražiari Beansmith's z Prahy. A aby toho nebolo málo, so svojou zážitkovou zmrzlinou pripravenou priamo pred vami sa prídu predstaviť aj Fresh & roll.

Psíkov a domácich miláčikov prosím nechajte doma, na farmu majú zvieratá vstup zakázaný.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.