TOUR de TOKAJ (13.10.2018)

september 13, 2018 09:19 · 1 minúta čítania

Združenie Tokajská  vínna cesta vás pozýva na už 3. ročník podujatia TOUR de TOKAJ, ktoré sa uskutoční 13. októbra 2018 (v čase od 09:00 do 16:00 hod.).

Podujatie bude spojením bežeckého a cyklo-preteku vytýčenými trasami cez vinohrady vo Vinohradníckej oblasti Tokaj (Malá Tŕňa). Jedinečná príroda regiónu a úchvatné scenérie rozsiahlych vinohradov sa tak stanú miestom vôbec jediného športového podujatia realizovaného vo Vinohradníckej oblasti Tokaj.

Staňte sa jedným z účastníkov tohto podujatia a zabojujte o „zlaté tokajské medaile“ v súťažných kategóriách BABY – 1 km a RUN určených podľa dĺžky trate. Pre návštevníkov, ktorých okrem zlatej medaile na krku poteší aj zlatý tokajský mok v hrdle je pripravená kategória WINE - po preteku vás čaká degustácia vín v stredovekých tufových pivniciach za zvýhodnenú cenu. Program bude doplnený rôznymi atrakciami pre malých aj veľkých, tombola a sprievodný program vo forme vystúpenia Bubnovej Show – CAMPANA BATUCADA.

Registrácia účastníkov: pretekaj.sk.Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.