Tmavá degustácia - téma: UHÁDNITE CENU VÍNA

máj 27, 2022 08:00 · 2 minúty čítania

Pozvánka na najbližšie degustácie vín v absolútnej tme, pri ktorých intenzívnejšie zapojíte svoj čuch a chuťové poháriky. Nebudete veriť, čo vaše zmysly vo víne nájdu, keď váš mozog prepne na "obranný režim" bez zraku.

Všetky  sa  štandardne konajú v priestoroch historickej pivnice z 13.-ho storočia na Panskej ulici č. 7 v Bratislave (pod Dolnozemskou krčmou). Začiatok ochutnávok je o 19:00 hod.

Téma najbližšej degustácie vín: UHÁDNITE CENU VÍNA

Výber vín sa tentoraz roztiahne pomerne do široka, najmä z pohľadu koncovej ceny. Vína sa nebudú líšiť len farbou či zvyškovým cukrom, ale aj cenou. Tá sa bude pohybovať už od 1€ za fľašu až po 50€. Na rozdiel od bežných ochutnávok, sa bude dbať aj na cenový dojem z vína. Po ochutnaní sa vás somelier neopýta len to, akú malo víno farbu a zvyškový cukor, ale aj na akú cenu by ste ho tipovali. Naučíte sa rozpoznať lacné "šmejdové" od stále pomerne lacného kvalitného vína, až po predražené slabé víno a nedocenené staré víno.

Čaká vás jednoducho zaujímavá ochutnávka, na ktorej si okrem iného oddýchnete od každodenného stresu, zažijete vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred vami vďaka tme otvoria.

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.