RAJ VÍNA v Rajeckých Tepliciach

máj 17, 2022 07:00 · 2 minúty čítania

Pozvánka na Vínnu cestu do Rajeckých Teplíc so živou hudbou a úspešnými slovenskými vinármi. Prichystané budú pre vás kvalitné tokajské, skalické, malokarpatské a južnoslovanské vína z oblasti Strekov. V ponuke bude viac ako 80 vzoriek vín, medzi ktorými budú aj svetoví šampióni. Počas celej udalosti vás bude sprevádzať na dvoch miestach živá hudba, ktorá spríjemní vašu cestu spoznávania nových i tradičných slovenských vín.

Termín: 18.6.2022 od 14:00 hod.
Miesto: Rajecké Teplice - stánky s vínami budú rozmiestnené na viacerých miestach po kúpeľnom meste - Námestie Rajeckých Teplíc, Labutie jazierko, Kúpeľný park Aphrodite a pri prevádzkach Meritto, Elán a Encián.
Vstupenka: 24€ (zahŕňa: voľnú degustáciu vín počas celej udalosti, pohár s logom, mapku a tašku s malou pozornosťou, kupóny do prevádzok, zľavu na nákup vín v SUD-VIN Rajecké Teplice)

Vstupenky zakúpite vo Vinotéke SUD-VIN Rajecké Teplice (tržnica Rajecké Teplice) alebo na https://www.ticketportal.sk/event/Raj-Vina-v-Rajeckych-Tepliciach.
Vstupenky sú v obmedzenom počte.

Registrácia začne o 13:00 hod. v priestoroch Vinotéky SUD-VIN, kde bude potrebné predložiť zakúpenú vstupenku. Pri registrácii návštevník dostane mapku, pohár a tašku s menšou pozornosťou.

Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.