Pekné víno s rozhľadom 2017 (1.4.2017)

marec 14, 2017 08:53 · 2 minúty čítania

Pozvánka na 9. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom. Uskutoční sa 1. apríla od 13:00 do 20:00 hod. v KARPATSKEJ PERLE. Aj tento rok sa môžete okrem ochutnávky vín tešiť na bohatý sprievodný program. Už od 13:00 si môžu všetci športovci zmerať sily v súťaži v behu na rozhľadňu. Veľkú pivnicu ozdobia diela maliarky Dany Polákovej. V tančiarni vás roztancuje hudobná skupina Reset.


V degustačnej miestnosti vás bude čakať beseda so spisovateľkou Evou Bodnárovou a autorské čítanie knihy „Všetko krásne čo sa mi mohlo stať “. Pripravia pre vás rôzne delikatesy – gastronomické špeciality nášho šéfkuchára Petra Nagya, pralinky ILLUI, sladké dobroty od Marlotky, domáce paštéty, či syry Hiadlovský. Otvorí sa aj nový archív, kam vás zavedú v časoch: 14:00, 16:00 a 18:00. Na podujatí taktiež vyhodnotia fotografickú súťaž s MINI JAGNETMI, do ktorej sa môžete zapojiť až do konca marca.


Lístky na podujatie v hodnote 15,- € bude možné zakúpiť v deň konania akcie. Vstupenka bude zahŕňať kupón na nákup vína za 5,- € a degustačné lístky za 10,- €. Počas akcie bude vo vinotéke špeciálna akcia a pri nákupe 6 a viac fliaš vína vám doručia víno zdarma až k vám domov.


Miesto: Vinárstvo KARPATSKÁ PERLA - Nádražná 57 v Šenkviciach.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.