Ochutnávka stredoeurópskych vín (18.1.2017)

január 4, 2017 11:30 · 2 minúty čítania

Pozvánka na ochutnávku skvelých stredoeurópskych vín z vinárstiev Vinovin Peter Ščepán (Pezinok, Malokarpatská oblasť, Slovensko), Weingut Christian Temer (Gols, Burgenland, Rakúsko) a Polgár pince (Villány, Maďarsko).


Ochutnávka sa uskutoční dňa 18.1.2017 (streda) o 18:00 hod. v reštaurácii hotela Saffron **** (Radlinského 27, Bratislava).


Súčasťou eventu bude ochutnávka zdravých sladkostí obalených v 100 % čokoláde (dovozca 4RAWER s.r.o.), čokoládové pralinky (výrobca ChocoTale),  zahraničné syry (dovozca Knip s.r.o.) a tombola so zaujímavými výhrami v podobe kvalitných vín, delikates a vstupeniek na ďalšie ochutnávky.


Podujatie bude po oficiálnom predstavení vinárov prebiehať formou voľnej ochutnávky. Predpokladané trvanie odhadujeme na 3 hodiny.


Cena vstupenky v predpredaji je 15,- €/osoba. V cene je zahrnutá príležitosť ochutnať 30 druhov vín a občerstvenie (syr, pečivo a voda). Pre väčší kolektív (min. 4 osoby) je možné rezervovať stôl.


Z dôvodu obmedzených kapacitných možností a predpokladaného veľkého záujmu je potrebné potvrdenie účasti (rezerváciu vstupeniek) telefonicky na tel. čísle 0903 520 413 alebo e-mailom na info@vinopolis.sk.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.