Natura Vinum 2018 (21.4.2018)

marec 14, 2018 11:42 · 2 minúty čítania

Pozvánka na Natura Vinum 2018 – festival krásnych vín, ktorý vo svojom už štvrtom ročníku návštevníkom umožní stretnúť výnimočné remeselné vinárstva z celého Slovenska a zahraničia.

Festival umožní návštevníkom dňa 21.4.2018 (sobota) spoznať príbehy a umenie malých remeselných vinárstiev z celého Slovenska, Tokaja a taktiež zahraničia.

Všetkých týchto vinárov spája myšlienka výroby vín s ohľadom na vlastný terroir –prostredie s jedinečnou charakteristikou, ktoré ovplyvňuje pôda, podložie, voda, slnko a mikroklíma.

Tento prístup vyžaduje rešpekt k prírode, tradícii a nepísaným pravidlám. Odmenou sú vína, ktoré majú svoj vlastný charakter, energiu a sú ľahko rozpoznateľné podľa svojho pôvodu.

Súčasťou festivalu búdu aj autentické, bio a biodynamické vinárstva, ktoré posúvajú prístup k výrobe vína priam až na filozofickú úroveň,  ktorá v sebe zahŕňa súlad myšlienok, vízií a životných postojov, z ktorých sa rodí „úprimné“ víno.

Festival sa uskutoční v priam až mystickom prostredí Starej židovskej synagógy na Zvonárskej ulici v Košiciach.  Návštevník bude môcť prechutnať viac ako 100 druhov vín z viac ako 20 vinárstiev.

Termín: 21.4.2018

Miesto: Stará židovská synagóga v Košiciach, Zvonárska Ulica

Cena: V predpredaji 25€/osoba (v cene vstupného je možnosť ochutnávky neobmedzeného počtu vín, festival bude fungovať bez nutnosti dokúpenia žetónov). Cena pre členov Kubbo Select klubu: 21€, cena priamo na podujatí 28€. Lístky je možné zakúpiť si v KubBo Select (OC Galéria, KE) a ochutnávkovom bare DVA DVE (Kuzmányho 1, KE). ONLINE PREDAJ: https://www.ticketportal.sk/Event/Natura_Vinum_2018_festival_krasnych_vin

Rezervácie: info@dvadve.sk alebo info@kubboselect.sk


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.