Na farmu Hiadlovských za vínom (9. - 10.6.2017)

máj 18, 2017 08:13 · 2 minúty čítania

Pozvánka na krásny festival v lone prírody Nízkych Tatier, priamo na rodinnú farmu. Ako tradične, pozvanie prijali malé rodinné vinárstva z rôznych kútov Slovenska. Pochutiť si budete môcť na domácej gastronómii, taktiež na syre Hiadlovec, výbornej káve, domácich zákuskoch a v sobotu na farmárskych raňajkách. Čaká na Vás skvelá hudba, bohatý program, súťaže i módna retro prehliadka.

Vstupné: 20,40 €/osoba

V cene sú zahrnuté: vstupné, taštička + pohárik, degustačné lístočky v hodnote 0,50 € v počte 10 ks, miska so syrom Hiadlovec v hodnote 4,00 €. Vstupenka vo forme pásky na ruku bude platiť na obidva dni podujatia. Vstupenky sú nevratné.

Vstupenky je možné v predpredaji zakúpiť do 3. júna v cene 20,40 € vrátane DPH a budú vydané vrámci vstupu priamo na akcii. Od 4. júna 2017 bude cena vstupenky v hodnote 22,80 € vrátane DPH. Vstupenky na vínne podujatie sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov.

Vstupné pre deti od 3 rokov (platí sa na mieste):

Piatok – vstup voľný
Sobota – 2,50 € – cena zahŕňa – divadlo a kreatívnu dielňu


V prípade silného daždivého počasia sa termín podujatia presúva na náhradný termín (ten by sa bližšie špecifikoval podľa vývinu zrážok). V prípade otázok nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.


V prípade potravinovej intolerancie/bezlepková diéta, vegetarián, vegán, vitarián, intoleranciu na laktózu, bezlepkovú diétu, prosím napíšte do poznámky v objednávkovom formulári, o aký druh stravy máte záujem kvôli príprave zásob v kuchyni.


Vstup zvierat kvôli ochrane zdravia zvierat v rámci farmy je zakázaný. Ďakujeme za pochopenie.Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.