DEŇ OTVORENÝCH BÚD 2023

september 12, 2023 19:00 · 3 minúty čítania

Pozvánka na 14. ročník Dňa otvorených búd (DOB) na Vínnej ceste Záhorie, ktorý sa uskutoční 28. 10. 2023. 

Návštevník s platnou vstupenkou sa môže na DOB 2023 registrovať od 9.00 hod. v jednom z výdajných miest, ktoré budú uvedené v mapke. Jedno miesto je Vínotéka pri Hájku a druhým je vinárstvo Winterberg. Búdy sa otvárajú od 10.00 hod do 20.00 hod.

Predpokladaný počet otvorených búd je minimálne 60. Návštevník pri registrácii obdrží vinohradnícky pas s mapkou, prehľadom o všetkých otvorených búdach, pri ktorých je návštevný kupón oprávňujúci návštevníka na bezplatnú ochutnávku vín v príslušnej búde. Rovnako pri registrácii obdrží návštevník závesnú tašku príslušného ročníka DOB a "chutnačku". Súčasťou vinohradníckeho pasu je aj nákupný poukaz na evidenciu zakúpených vín spolu s troma kupónmi na nákup vín v hodnote 4€, čiže celkom v hodnote 12€.

Návštevníkom je v každej otvorenej prevádzke, okrem mobilných, poskytnuté sociálne zariadenie a "búdari" poskytujú drobné občerstvenie vrátane vody na osvieženie. Organizátor zabezpečil a v mapke uviedol zariadenia poskytujúce občerstvenie. Rovnako je v mapke uvedená kyvadlová doprava do vzdialených otvorených búd a ako po minulé roky je zabezpečený zvoz zakúpených vín na zberné miesto.

Cena vstupenky je v tomto ročníku závislá na dobe jej zakúpenia. Cena vstupenky zakúpenej v predpredaji je 30€. Vstupenky v predpredaji je možné zakúpiť si v Skalickej vínotéke, alebo elektronicky na mailovej adrese vcz@vcz.sk. Predpredaj sa končí 20.10.2023, elektronicky 18.10.2023.

Ďalší predaj vstupeniek po 20. 10. 2023 sa uskutoční za cenu 35€ ako priamy predaj na mieste. Tieto vstupenky si bude možné rezervovať na predajných miestach v Skalickej vínotéke alebo elektronicky na mailovej adrese vcz@vcz.sk. Platba sa bude realizovať na mieste, priamo pri registrácii v jednom z dvoch výdajných miest. Priamy nákup bude možný aj bez rezervácie. Vzhľadom k obmedzenému počtu vstupeniek je možné, že rezervácia bude ukončená ešte pred konaním akcie a na mieste už vstupenky k dispozícii nebudú.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.