Deň modranských pivníc 2019 (6.4.2019)

marec 11, 2019 04:03 · 3 minúty čítania

Už po šestnásty raz sa v Modre otvoria pivnice na "Dni modranských pivníc". Tento rok na vás budú čakať starobylé pivnice a v nich 40 vinárov s ich neopakovateľnými vínami.

Počet lístkov je limitovaný a to najmä preto, aby sa zachovala komornejšia atmosféra v pivniciach. A aby ste mali možnosť sa s vinárom viac porozprávať a poodhaliť príbehy, ktoré ukrývaju jeho fľašky.

Pripravené sú 2 druhy vstupeniek:

  • VSTUPENKA PRE JEDNOTLIVCA: 29€
    K vstupenke návštevník  dostane 1x profesionálny degustačný pohár, katalóg s orientačnou mapou vrátane kompletného zoznamu vinárov a nimi ponúkaných vín a taštičku na pohár, kyvadlová doprava.
  • VSTUPENKA PRE PÁR: 45 €
    K vstupenke pár  dostane 2x profesionálny degustačný pohár, 2x katalóg s orientačnou mapou vrátane kompletného zoznamu vinárov a nimi ponúkaných vín a 2x taštičku na pohár, kyvadlová doprava.

Návštevník/pár podujatia bude mať k dispozícii v rámci vstupenky 50 degustačných lístkov v hodnote á 20 centov (spolu 10 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku. Za jednu degustačnú vzorku s objemom 0,03 l sa vinárovi odovzdá jeden degustačný lístok, pričom jedinou výnimkou sú prírodne sladké vína, keď sa za ich degustáciu odovzdá väčší počet lístkov. V praxi to znamená, že každý návštevník môže v pivniciach ochutnať až 50 vzoriek vína. Lístky, ktoré návštevník neminie pri degustovaní, môže u ľubovoľného vinára vymeniť za fľašu(-e) vína podľa hodnoty zostávajúcich lístkov. Tento systém pomáha pozdvihnúť kultúrnosť nášho podujatia a samotným vinárom aspoň v malej miere odpláca ich neľahkú prácu pri pestovaní hrozna a výrobe vína.

Jednorazový bonus na nákup vína v hodnote 5€ resp. 10€, môže návštevník/pár uplatniť u ľubovoľného vinára.

Počas celého podujatia bude po 10-kilometrovom okruhu jazdiť pivničný autobus, ktorý zabezpečí vašu bezpečnosť a pohodlie pri presune medzi jednotlivými pivnicami. Predaj vstupeniek prebieha prostredníctvom nášho webového portálu www.modranskepivnice.sk.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.