Degustačná večera so Sauvignonom Blanc (3.5.2019)

marec 23, 2019 08:12 · 2 minúty čítania

V priestoroch reštaurácie a vínotéky Selaví privítajú 3. mája 2019 o 18:00 hod. skúseného vinára Romana Fabiga, ktorého v Čechách pasujú aj do roly moravského kráľa Sauvignonov. Spolu s ním budú môcť návštevníci tejto degustačnej večere zároveň osláviť Medzinárodný deň Sauvignonu Blanc.

Gastronomický zážitok bude mať v prvý májový piatok pevne v rukách šéfkuchár Selaví Jirka Zajíček, ktorý pre vás pripraví jarné 5-chodové degustačné menu vytvorené zo sezónnych surovín.

A keďže vášňou vinára Romana Fabiga je tiež gastronómia a výrobu vín orientuje špeciálne na tento segment, prebehne párovanie jedál a vín priamo pod jeho taktovkou. Počas večera ochutnáte vína odrody Sauvignon Blanc, ročník 2017, z rozličných viničných tratí, no taktiež ikonický rad BIG, ktorý je vlajkovou loďou vinárstva FABIG. Dokonca prechutnáme aj tie vína, ktoré majú čestné miesto v michelinských reštauráciách.

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v reštaurácii a vínotéke Selaví na Klobučníckej ulici 4 v Bratislave. Cena jednej vstupenky je 60€.


Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.