BraVinO Wine Show 2018 (13.4.2018)

marec 14, 2018 10:37 · 2 minúty čítania


V piatok 13. apríla sa v luxusných priestoroch hotela Devín v Bratislave už po druhý krát stretnú milovníci vína, predovšetkým z oblasti Panónskej panvy. Medzinárodná prezentácia vín BraVinO Wine Show predstaví vinárov z Maďarska, Slovenska aj Českej republiky.

Okrem skvelej ochutnávky od 25-tich vystavovateľov sa môžu návštevníci tešiť aj na bohatý sprievodný program, súťaž, či prezentáciu dobrôt u gastro partnerov podujatia.

Podobne ako v minulom roku aj tento ročník si pripravil niečo pre laikov aj odborníkov. Sprievodný program v podobe "masterclass-ov" je tento rok zameraný na dve nosné témy – Jednou z nich je Kadarka, ktorú predstaví Zoltán Heiman. A druhou Cabernet Franc, ktorý bude prezentovať osoba pre túto tému najpovolanejšia Csaba Malatinszky.

Novinkou druhého ročníka je možnosť doviezť sa na a z podujatia bezplatne špičkovými elektromobilmi BMW i3, či vyhrať tento automobil na týždeň.

Toto aj mnohé ďalšie prekvapenia čakajú aj na vás, ak si zarezervujete svoj čas a prídete sa pozrieť na BraVinO Wine Show v poobedňajších hodinách v piatok 13. apríla.Lístky si môžete zakúpiť už dnes. Pri zvýhodnenom predpredaji zakúpite na Wisomme základný vstup za 20 EUR.  Neprehliadnite však ani limitovanú ponuku kombinovaných vstupov pre masterclass-y.

Navyše – ak pracujete alebo podnikáte v gastronómii, je váš vstup na BraVinO Wine Show bezplatný. Stačí sa na webe podujatia zaregistrovať.

Podrobné informácie o programe aj sprievodných podujatiach nájdete na webe www.bravino.sk.

Fotogaléria z minuloročného podujatia >>Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.