BraVinO - Bratislava Wine Show (8.6.2017)

máj 18, 2017 08:11 · 2 minúty čítania

Pozvánka na prezentáciu vín z regiónu Panónskej panvy odbornej i laickej verejnosti. Ambíciou iniciatívy BraVinO je stať sa platformou, cez ktorú sa na úvod predstaví práve Panónsky Cech Vinárov, ktorý vznikol v roku 1999. V súčasnosti združuje 37 vinárov zo Slovenska, Maďarska a Rumunska. Členmi sú rodinné vinárstva, ktoré vyznávajú spoločné hodnoty, pomáhajú si navzájom a prispievajú k rastu svojich regiónov a spoločnosti. Vína, pochádzajúce z ich produkcie, získavajú neustále tie najprestížnejšie medzinárodne ocenenia.  Spoločne sa tak v rámci Wine Show BraVinO po prvý raz predstaví na jednom mieste spoločne 27 vinárov z tejto oblasti.

Súčasťou Wine Show BraVinO je tiež odborný seminár Frankovka all around, kde sa môžete bližšie zoznámiť s touto mimoriadne zaujímavou odrodou.

Program BraVinO:

13:00 - Otvorenie pre odbornú verejnosť
16:00 - Otvorenie pre milovníkov vína
17:00 - Začiatok seminára Frankovka is all around
21:00 - Oficiálny koniec podujatiaVstupné: 19,- €/osoba

Miesto: Hotel Devín, Bratislava


Prvých 50 záujemcov, ktorí si zakúpia lístok, sa môže okrem tejto skvelej prezentácie tešiť aj na darček v podobe fľaše niektorého z vystavovaných vín pri odchode.Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.