4. Medzinárodný festival vín (10.10.2015)

september 18, 2015 12:47 · 2 minúty čítania

Pozývame Vás na 4. Medzinárodný festival vín, ktorý sa uskutoční už 10. októbra 2015 (13:30 – 18:30) v hoteli Sheraton v Bratislave.


Budete mať možnosť ochutnať viac ako 200 červených, bielych, šumivých aj sladkých vín z celého sveta. Popri tradičnej účasti špičkových vinárstiev zo Slovenska, strednej Európy a z vinárskych veľmocí z celého sveta, vrátane Francúzska, Talianska a Španielska, na Slovensko opäť prídu aj vína z Kanady či Austrálie, či sladké vína z Tokaja, tak zo Slovenska, ako aj z Maďarska. Po roku bude mať svoje miesto na Festivale aj hnutie „autentistov“. Podobne ako v predchádzajúcich ročníkoch, cieľom je opäť prezentovať najlepšie dostupné slovenské aj zahraničné vína na Slovensku, na jednom mieste, v kultivovaných priestoroch. 


Vstupné: 19,- € v predpredaji. V prípade, že si objednáte 6 lístkov, siedmy máte zadarmo (celková cena pre 7 lístkov bude 114,- €). Počet lístkov je limitovaný. Po kúpe lístkov bude degustácia voľná, čiže nebudete mať žiadne ďalšie náklady.


A ešte návod, ako si kúpiť lístok:

  1. Pošlite e-mail na festival@vinovino.sk, uveďte Vaše meno a počet lístkov. Do predmetu napíšte „Festival – lístky“.
  2. Následne obdržíte číslo účtu + variabilný symbol... a po obdržaní sumy Vám doručia elektronickú vstupenku (variabilný symbol slúži aj na Vašu identifikáciu pri vstupe).
Na prispôsobenie obsahu, reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Potvrďte prosím ich používanie.