Header Ads

Someliersky kurz aj pre laikov

Ak to so vzdelávaním o víne myslíte vážne a chcete porozumieť vínu a vínnej kultúre, tak do vašej pozornosti dávame someliersky kurz, ktorý je vhodný aj pre laikov. Alebo je vhodným „odrazovým mostíkom“ pre ľudí pracujúcich v oblasti gastronómie.

Štruktúra kurzu je zostavená na základe 20-ročnej skúsenosti lektorov Asociácie somelierov Slovenskej republiky. Prvý modul vedie Ing. Štefan Ailer, PhD., ktorý je lektorom a vysokoškolským pedagógom v odbore vinohradníctvo a vinárstvo na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Lektorom II. modulu je najlepší slovenský somelier Rasťo Šuták. Na Majstrovstvách Európy vo Viedni sa umiestnil na 13. mieste, na Majstrovstvách sveta v Antverpách na 24. mieste.

Čaká vás širokospektrálny prehľad o slovenských i svetových vínach - počas kurzu ochutnáte viac ako 50 vín z celého sveta. Učebné materiály sú pred každým kurzom aktualizované o najnovšie udalosti vo svete vína.

A súčasťou kurzu je aj jednodňová exkurzia do vinohradu, vinárstva a pivnice KARPATSKÁ PERLA, kde si v celodennom rozhovore s Gitkou a Lacom Šebovcami ozrejmíte veľa otázok o víne.

Termíny kurzu:

I. modul: 17. – 19.1.2022
II. modul: 31.1. – 2.2.2022Viac info + objednávka celého kurzu >>
Objednávka - I. modul >>
Objednávka - II. modul >>


 
Používa službu Blogger.