Header Ads

Deň modranských pivníc 2020 - zmena termínu

POZOR - zmena termínu!
Z dôvodu opatrení zameraných na zabránenie šírenia koronavírusu sa podujatie presúva na 25. júla 2020.

- - - - - - -

Združenie Víno z Modry vás pozýva na tradičný Deň modranských pivníc. 18. apríla 2020 25.7.2020 otvorí svoje pivnice 40 modranských rodinných vinárstiev, v ktorých ochutnáte okolo 500 vín.


Modra je staré vinohradnícke mestečko so zachovanou tradičnou architektúrou. Tu si vás podmania nielen kamenné pivnice, ale aj starobylé vinohradnícke dvory. So zakúpenou vstupenkou sa môžete voľne pohybovať medzi vinárstvami, ako aj využívať bezplatnú kyvadlovú prepravu formou pivničného autobusu.

Vďaka mapke, ktorá je súčasťou katalógu, sa budete v meste orientovať a bezpečne nájdete každú pivnicu, zastávku autobusu, obchod s keramikou, výstavu, či niečo chutné pod zub.

Predaj vstupeniek:
www.modranskepivnice.sk 
Webstránka neslúži len ako predajné miesto vstupeniek. Vďaka nej si môžete vyhľadať v Modre ubytovanie, reštauráciu, alebo naplánovať výlet za atrakciami.

Organizácia počas podujatia:
  • podujatie prebieha od 13:00 do 22:00 hod.,
  • každý návštevník má v rámci vstupenky k dispozícii 50 pivničných lístkov, ktoré slúžia ako platidlo za každú naliatu vzorku vína a bonus na nákup vína v hodnote 5 €,
  • za jednu vzorku vína (mimo sladkých vín) si môže vinár vypýtať 1 alebo 2 degustačné lístky,
  • pri sladkých (dezertných) vínach si počet degustačných lístkov stanovuje sám vinár (maximálna hodnota je 5 lístkov),
  • 1 vzorka vína = 0,03 l,
  • informáciu, koľko lístkov stojí dané víno, nájdete uvedenú priamo v katalógu podujatia,
  • náhradné degustačné lístky si môžete dokúpiť v starej radnici (prvotné miesto vyzdvihnutia vstupeniek), kde budeme pre Vás do 19:00 hod. Po tejto hodine je možné zakúpiť si lístky v pivnici U Pradeda pri soche Ľ. Štúra,
  • pri rozbití pohára je možné zakúpiť si náhradný v starej radnici na mieste, kde si na začiatku podujatia vyzdvihnete svoje vstupenky.

Ďalšie informácie o podujatí >>


Tento rok si pre vás organizátori podujatia pripravili novinku v podobe darčekového kupónu, ktorým môžete obdarovať milovníka vína vo svojom okolí. A keďže na víno sa osamote nechodí, kupón obsahuje párovú vstupenku na podujatie Deň modranských pivníc 2020.

Používa službu Blogger.