Header Ads

Ochutnávka stredoeurópskych vín (1.12.2016)

Pozvánka na predvianočnú ochutnávku skvelých stredoeurópskych vín z vinárstiev Bock pince (Villány, Maďarsko), Víno Vdovjak (Veľká Tŕňa, Tokajská vinohradnícka oblasť, Slovensko) a Vinařství Skalák (Skalka u Ježova, Znojemská vinárska podoblasť, Česká republika-Morava).

Ochutnávka sa uskutoční 1.12.2016 (štvrtok) o 18:00 hod. v reštaurácii hotela Saffron **** (Radlinského 27, Bratislava).

Súčasťou eventu bude ochutnávka zdravých sladkostí obalených v 100 % čokoláde (dovozca 4RAWER s.r.o.), čokoládové pralinky (výrobca ChocoTale),  zahraničné syry (dovozca Knip s.r.o.) a tombola so zaujímavými výhrami v podobe kvalitných vín, delikates a vstupeniek na ďalšie ochutnávky. Podujatie bude po oficiálnom predstavení vinárov prebiehať formou voľnej ochutnávky. Predpokladané trvanie odhadujeme na 3 hodiny.

Cena vstupenky v predpredaji je 13,- €/osoba. V cene je zahrnutá príležitosť ochutnať 30 druhov vín a občerstvenie (syr, pečivo a voda). Pre väčší kolektív (min. 4 osoby) je možné rezervovať stôl.
Z dôvodu obmedzených kapacitných možností a predpokladaného veľkého záujmu Vás žiadame o potvrdenie účasti/rezerváciu vstupeniek čo najskôr.

Vstupenky si môžete rezervovať telefonicky na tel. čísle 0903 520 413 alebo e-mailom na info@vinopolis.sk.
Používa službu Blogger.