Header Ads

CHUTE MALÝCH KARPÁT (2.-3.12.2016)

Pozvánka na nový festival otvorených vinárstiev, gastronómie a kultúry Malých Karpát. Čaká Vás 13 jedinečných zážitkov na 13 miestach! Počas 2 dní sa dostanete do vinárstiev, vaše chuťové poháriky spoznajú vynikajúce regionálne jedlá a Vaše oči poteší kreativita miestnych umelcov.

Termín: 
PIATOK - 02.12.2016 - 16:00 - 22:00
SOBOTA - 03.12.2016 - 13:00 - 22:00

Vstupné: 36,- €
V rámci vstupenky získate 60 degustačných lístkov v hodnote á 25 centov (spolu 15 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku. K dispozícií máte aj 3 bonusy na nákup vína spolu v hodnote 15,- €. Okrem katalógu patria k lístku aj profesionálny degustačný pohár zo sklární RONA a taštička na pohár s perom.

Tento systém pomáha pozdvihnúť kultúrnosť nášho podujatia a samotným vinárom aspoň v malej miere odpláca ich neľahkú prácu pri pestovaní hrozna a výrobe vína.

Pre Váš väčší komfort zavádzame aj novú službu v spolupráci s kuriérskou firmou. Ak Vám vínko zachutilo, ale nemáte možnosť si ho hneď odviesť, vínko pre Vás bezpečne zabalíme a po podujatí doručíme prostredníctvom kuriéra priamo až k Vám domov. Táto služba bude dostupná už od 3 € (6 fliaš).

Vašu bezpečnosť a pohodlie pri presune medzi jednotlivými pivnicami bude zabezpečovať naša kyvadlová doprava. Tá bude premávať po dvoch okruhoch. Prvý okruh: Modra – Vinosady – Pezinok – Šenkvice – Modra. Na tejto trase budú každú hodinu premávať dva autobusy počas celého podujatia. Druhý okruh: Modra – Suchá nad Parnou – Modra. Na tejto trase bude oba dni premávať jeden autobus každé dve hodiny.

A zakúpením čo i len jednej vstupenky sa dostávate do finálneho zlosovania o cenu „Víno domov na celý rok“ v hodnote 700,- €. Výhercovi postupne počas roka 2017 pošleme každý mesiac kartón vína od 13 producentov. Keďže má rok iba 12 mesiacov, tak ten trinásty kartón bude určený na spríjemnenie náročného vianočného obdobia.

ZOZNAM VINÁROV:
SKOVAJSA VINOHRADNÍCTVO A VINÁRSTVO
HACAJ S.R.O.
MARTIN POMFY – MAVÍN
KARPATSKÁ PERLA, S.R.O.
FITZ&PETRÍK VINÁRSTVO
REPA WINERY
VINÁRSTVO VINKOR
VINÁRSTVO PETER RATUZKY
VINS WINERY – RICHARD TÓTH
ZDRUŽENIE VÍNO Z MODRY
VÍNO ŠIMONOVIČ / PIVNICA U PRADEDA
VÍNO LUDVIK
TERRA PARNA


Bližšie informácie k podujatiu a možnosť zakúpenia vstupeniek získate na www.chutemalychkarpat.sk.
Používa službu Blogger.