Header Ads

Champagne vo FOU ZOO (5.12.2016)

Pozvánka na druhé špeciálne soireé vo FOU ZOO, ktorého hlavným hosťom bude vinár z francúzskej oblasti Champagne, Florent Boizel. Zastupuje rodinný vinársky podnik založený v roku 1834 vášnivými milovníkmi vína, manželmi Augustom Boizelom a Julie Martinovou. Tí v roku 1961 dali svetu prvý ročník klenotu Francúzska, Joyau du France, ktorý sa vyrába len v excelentných rokoch.


Šampanské rodiny Boizelovcov si dokonca rád doprial aj svetový režisér Alfred Hitchcock.

Ako bude večer prebiehať?
Začíname o 18:30 krátkym úvodom, po ktorom budeme pokračovať 5-chodovou večerou sprevádzanou výberom vín z vinárstva Champagne Boizel, o ktorých vám viac porozpráva samotný majiteľ vinárstva, Florent Boizel a náš somelier Tomáš Šajgal. Šéfkuchár Michal Konrád a sushi majster Tomáš Lysý pripravujú špeciálne menu prispôsobené len na tento večer. Prezradíme však, že sa môžete tešiť napríklad aj na vzácne čierne hľuzovky, ktoré sa fantasticky hodia práve k bublinkám.

Počet miest je limitovaný na 60 hostí.

Reštaurácia bude v pondelok večer otvorená len pre hostí, ktorí si zarezervovali miesto vopred. Odporúčame preto skorú rezerváciu na telefónnom čísle 0901 747 474, online na našom webe alebo na restaurant@fouzoo.sk.

Cena tasting menu s napárovaným vínom je 150,- € na osobu.

Termín: 5. decembra 2016 (pondelok) v čase od 18:30 do 22:00
Miesto: FOU ZOO, Ševčenkova 34, 850 00 Bratislava

Používa službu Blogger.